środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Podziel się:

Podziel się:

Qurier Swiętego Mikołaja w Czyprkach !

Uśmiech na buziach dzieci - bezcenny !

W ostatnią sobotę tj. 13-tego grudnia odbyła się w świetlicy w Czyprkach zabawa choinkowa. W tym roku dzieci po raz pierwszy wzięły udział w akcji Qurier Świętego Mikołaja organizowanej przez fundację Przyjaciółka z Warszawy. Jako zgłoszenie należało nagrać film z krótkim przedstawieniem i zaproszeniem. Pózniej odbyły się zajęcia ,na których dzieci pisały listy do Mikołaja ze swoimi marzeniami oraz wyklejały kartki z życzeniami.
Świetlica została wysprzątana i pięknie udekorowana. Było też pachnące drzewko podarowane przez pana leśniczego i ubrane w własnoręcznie wykonane ozdoby. Mamy przygotowały poczęstunek - pyszne ciasta , pierniczki , owoce , kawa , herbata.
Zabawę poprowadziła przeurocza Elfka wraz z panem Bobrem. Były gry, konkursy i tańce. A kiedy pojawił się Mikołaj i przyszedł czas na prezenty radości nie było końca.
W zabawie brała udział też pani wójt Barbara Mazurczyk , która przywiozła dzieciom torbę cukierków i złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Dzieciaczki odwdzięczyły się również życzeniami i podarowały własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną.
Pani wójt należą się specjalne podziękowania za przygotowanie i nagranie przedstawienia dla fundacji oraz wspieranie podczas całej akcji. DZIĘKUJEMY!
Jaka szkoda , że następna zabawa za rok ...
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ewa oraz opublikowany na portalu Miłki: Qurier Swiętego Mikołaja w Czyprkach. Uśmiech na buziach dzieci - bezcenny
Oceń artykuł:

5.00

(4)