Popularne artykuły

Rozpędzony quad zabił kobietę. Kierowca usłyszy zarzuty

2011-10-25 08:41:36

Prokuratura Rejonowa w Ełku zdecydowała, że postawi Piotrowi S. zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Tak po tragedii wyglądała pierwsza strona "Gazety Olsztyńskiej".

Tak po tragedii wyglądała pierwsza strona "Gazety Olsztyńskiej".

Autor: Archiwum

W czerwcu mężczyzna potrącił quadem 29-letnią mieszkankę Warszawy. Grozi mu do 8 lat więzienia. Przed sądem stanie też Marek B., który odpowie za nieudzielenie pomocy umierającej kobiecie.

Do tragedii doszło na szutrowej drodze niedaleko Kleszczewa. Małżeństwo z Warszawy wybrało się na spacer ze swoim czteromiesięcznym dzieckiem. Tą samą drogą z dużą prędkością przejeżdżali quadami Piotr S. i jego szwagier Marek B.

Ten pierwszy uderzył w kobietę, jej mąż na szczęście zdążył odskoczyć, ratując dziecko. 29-latka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

S.K.

Czytaj więcej o wypadku

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze 132 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

 1. Cesar #426592 | 66.49.*.* 31-10-2011 03:35

  krotko mowiac mam nadzieje ze ci MORDERCY beda ukarani nalezycie. Jeszcze chyba jest kilku uczciwych prokuraratorow w Polsce. Mam nadzieje bo slysze ze teraz bez kasy nie ma prawa, mafia rzadzi. To bylo oczywiste morderstwo malomiasteczkowych chamow ktorzy przesiedli sie z furmanek na quady. W Polsce jest jeszcze wielu prymitywow bo niestety inteligencje nam mordowali skutecznie niemcy i rosjanie od wiekow. Polacy sa narodem ulomnym- tzn wiekszosc spoleczenstwa w chwili obecnej to chamy ktore za pare zloty sprzedadza matke i ojca. . Jest troche uczciwych ludzi ale ciezko im sie przebic bo sa w mniejszoci i nie maja zadnego poparcia bo rzad kraju sklada sie w wiekszosci z tych samych gnojkow jak ci quadowcy - jedna mafia. Rzad nie chce wydawac zadnych pieniedzy na sprawiedliwosc bo dla nich to nie ma zadnego sensu, jest kosztowne a poza tym gdyby inwestowali w sprawiedliwosc to sami by wylecieli z rzadu za korupcje i inne kryminalne afery. Rzad tuska-liz-w-dupe-ruska to cyrk. Jozef Pilsudski chyba sie w grobie przewraca. Ciekawe co tusek sadzi na temat tego wypadku, pewnie ma to gleboko w dupie. Pozdrowienia Cesar

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ? #424015 | 89.228.*.* 28-10-2011 13:12

   Co wy tu bredzicie quadowe niemoty. Widać wyraźnie że moderator wycina różne komenty zarówno wyznawców quadów jak i ich przeciwników. Sam widzę że kilka moich też wcięło ale nie lamentuję jak stara baba na targu tylko uznaję że widocznie nie spełniały jakiś reguł i tyle. Ale nie biadolę i wymyślam jakiś śmiechu wartych żałosnych teorii spiskowych. O cenzurze to chyba bredzą ci to nie mają zielonego pojęcia co oznacza to słowo, pewnie dlatego że w czasach gdy królowała w naszym kraju jeszcze ich na świecie nie było albo robili w pieluchę :)

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. ya #423854 | 83.11.*.* 28-10-2011 10:58

   GO usuwa komentarze bo dostaje zgłoszenia o moderacji - sam klikam po kilka razy jak się nie zgadzam z obecnością tutaj jakiegoś komentarza Widocznie osób jak ja jest więcej więc komenty sa usuwane Mordercom i QUADOWCOM mówimy stanowcze NIE

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. do ad #423581 | 89.228.*.* 28-10-2011 01:40

   A mnie to się wydaje że chciałbyś tu sam produkować bajeczki i się wybielać żałosnymi bajkami jak to ci ponoć wskoczyła nagle pod koła chociaż widziałeś ją z daleka, raz bredzisz że była na środku jezdni, potem bredzisz że przy samym krańcu a ja tam ci powiem że żadne kity ci nie pomogą i jakoś kolesiowi udało się zatrzymać a u ciebie nie ma nawet najmniejszych śladów hamowania, NIBY PO CO ZAWRACAŁEŚ W JEJ KIERUNKU ??? Gdzie ty chcesz głupich szukać na takie bajeczki. Coś mi się widzi że tu chyba sam quadowiec albo jego rodzinka żarliwie udziela się z bajeczkami jakie tam sobie z adwokatami opracowali i jeszcze biadoli że admin wycina jego głupoty. Śmiechu warte. Nikt tu nie musi quadowców przedstawiać w złym świetle bo jakie to bezmyślne burackie towarzystwo jest każdy widzi na co dzień , a czym kończą się wyczyniane przez nich głupoty widać na załączonym obrazku. I nic tu dodawać nie trzeba.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. .... #421913 | 89.228.*.* 26-10-2011 18:21

   Polecam wrzucić w google i sobie obejrzeć "Paweł Kaźmierczak „Ludzi nie wolno zabijać”"

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  5. do Marcina #421808 | 89.228.*.* 26-10-2011 17:01

   Taki pomysł do quadowego agitatora Marcinka zamiast tu się produkować z tą swoją PROPAGANDĄ może byś tak sobie stanął z tym swoim kodeksikiem gdzieś tam w okolicach tej drogi i ponauczał swoich kolesi współwyznawców quadów. Usłyszysz ich z daleka gdziekolwiek by się nie zatrzymał. Będziesz miał ich tam okazje spotkać całe masy OD WIECZORA DO SAMEJ PÓŁNOCY więc raczej z ilością uczniów nie będziesz miał wielkich problemów. Będziesz miał zajęcie na całą noc. Już to widzę jak wysłuchują z wypiekami na gębie tych twoich wykładów :)) Tylko uważaj jakbyś chciał kogoś kulturalnie spowolnić albo zwrócić uwagę na niestosowne zachowanie aby nie przydarzyła cię tragedia jak tej kobiecie i któryś z twoich kolesi nie rozsmarował cię swoim quadem po poboczu. Bo wtedy raczej trudno mi uwierzyć aby twoja rodzina zadowoliła się stwierdzeniem UUUPS przydarzył się wypadek, może następnym razem uda się lepiej.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  6. do quadowego agitatora #421794 | 89.228.*.* 26-10-2011 16:48

   Jeszcze tu wklej coś o KUBUSIU PUCHATKU będzie miało dokładnie tyle wspólnego z rzeczywistością co te ŚMIECHU WARTE wypociny. Jak widzę ta twoja żałosna QUADOWA AGITACJA nie ma końca i pewnie możesz tak od rana do wieczora. Ja zamiast lektury polecam rozejrzeć się wokół siebie i zderzyć z brutalną rzeczywistością której NIE DA SIĘ ZAGADAĆ ani przysłonić nawet setkami tomów kodesków w której króluje QUADOWE PRYMITYWNE BURACTWO, a nie bujać sobie w obłokach i wklejać kolejne wypociny których pewnie nawet sam nie przeczytałeś o przestrzeganiu nie wspominając. Po prostu ŻENADA

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  7. Kodeks quadowca cd #421766 | 80.87.*.* 26-10-2011 16:20

   11. W czasie jazdy zawsze zwalniamy mijając pieszych, rowerzystów, czy jadących konno, pozdrawiając ich machnięciem ręki. W szczególnych przypadkach, kiedy nasz pojazd może kogoś przestraszyć zatrzymujemy się z boku i wyłączamy silnik. 12. Starajmy się wzniecać możliwie jak najmniej kurzu, zwłaszcza w pobliżu ludzi i domostw. Jeżeli tego sytuacja wymaga, starajmy się podjąć rozmowę ze spotkanymi osobami, zapytać o drogę, aby pozostawić po sobie pozytywne wrażenie. 13. Zawsze w tym co robimy kierujemy się ROZSĄDKIEM - nie jeździmy z prędkością i w sposób stanowiący zagrożenie dla nas samych oraz osób postronnych i zwierząt. 14. Starajmy się używać ciche układy wydechowe, dźwięk generowany przez nasze pojazdy nie dla każdego jest muzyką. 15. Dbamy o stan techniczny naszych pojazdów, a zwłaszcza o szczelność układów paliwowych, chłodniczych i smarowania aby nie pozostawiać po sobie śladów produktów ropopochodnych mogących zatruwać środowisko naturalne. 16. Zawsze jeździmy w kasku i staramy się ubierać ubranie ochronne, tj: kask, gogle, rękawice, buzzer (pancerz), pas lędźwiowy, nakolanniki, nałokietniki oraz buty ochronne. Nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze, a odpowiednie ubranie ochronne świadczy o naszym poważnym podejściu do tego co robimy. 17. Jazda pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest niedopuszczalna i stanowi poważne przestępstwo. 18. Nie jesteśmy na tym Świecie sami, uszanujmy to. 19. Starajmy się przekazywać w/w zasady wszystkim, którzy ich nie znają i całym naszym postępowaniem dawać dobry przykład tak aby kształtować pozytywny wizerunek społeczności quadowej.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  8. Kodeks quadowca #421764 | 80.87.*.* 26-10-2011 16:18

   1. Pamiętajmy, że podstawowym obowiązkiem prawdziwego quadowca jest nie czynić szkody drugiej osobie i mieniu, bo nie każdy jest miłośnikiem offroadu i musi mieć podobne zainteresowania do naszych, dlatego szanujmy innych! 2. Pamiętajmy, że wjazd pojazdów mechanicznych do Lasów Państwowych, Parków i Rezerwatów Przyrody jest dozwolony tylko drogami udostępnionymi do ruchu publicznego, lub za odpowiednim zezwoleniem. 3. Nie dewastujemy pól uprawnych, łąk, ogrodzonych pastwisk, celowo nie straszymy zwierząt. 4. Nie śmiecimy, wszelkie odpadki wracają z nami, starajmy się pozostawić po sobie jak najmniej śladów naszej bytności. 5. Powiadamiamy stosowne władze i organa administracji, o zauważonych nieprawidłowościach np.: odpady toksyczne, dzikie wysypiska, kłusownictwo, rabunek mienia leśnego, zagrożenia pożarowe, etc. 6. Zaznaczamy w miarę możliwości na GPSie, jeśli posiadamy takowy, wszelkie niebezpieczne miejsca takie jak doły, druty, wystające z ziemi elementy i inne niebezpieczne przeszkody, i dzielimy się tą informacją z innymi. 7. Bezwzględnie nie jeździmy po konstrukcjach ziemnych takich jak: wały przeciwpowodziowe, groble, skarpy oporowe – one zapewniają bezpieczeństwo innym. 8. Do jeżdżenia szukamy miejsc wyludnionych, w miarę możliwości z daleka od zabudowań i często uczęszczanych szlaków pieszych czy rowerowych. 9. Zawsze używamy pasów do wyciągarek, dzięki czemu nie niszczymy kory drzew. 10. Zasadniczo zwalniamy przy zabudowaniach bo dopuszczalna prędkość to 50 km/h, uszanujmy mieszkańców, jedźmy wolniej wtedy hałas generowany przez nasze pojazdy jest mniej uciążliwy.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  9. do ad #421750 | 89.228.*.* 26-10-2011 16:03

   Reszta to już takie kity tu produkujesz za tymi swoimi kolesiami na quadach że dosłownie ręce opadają. Jeszcze niedawno tu przekonywałeś że potrącił ją na środku 6 metrowej drogi, teraz ci się już całkiem przesunęła w drugi koniec , bo sobie wyliczyliście że 3 m to chyba i tak wystarczająco żeby ją wyminąć. Śmiechu warta ta wasza wersja którą tak mozolnie układaliście :) Ja tam bardziej niż kolesiom szwagrom na quadach którzy mędrkują jak się wywinąć wierzę postronnym świadkom. A ci nawet w mediach zeznawali że klapki rozjechanej kobiety zostały metr w bok od wózka który był przy samym poboczu to jak ta twoja droga ma 6m a wózek zajmował metr od pobocza a ona metr od wózka to jaka była odległość od pobocza. Na pewno nie większa niż 3m, a bliżej 2. Więc jeszcze ci całe 3 metry zostaje. Nawet te twoje kity nijak się kupy nie trzymają. Co prawda świadkowie zeznają że po jakimś czasie klapki nagle znalazły się rowie obok zabitej , no ale to tylko jeden z wielu cudów które zaczęły się dziać przy wyjaśnianiu tej sprawy. Drugi niby jakiej pomocy udzielił, zatrzymał się spojrzał że będzie ciężki przypadek krzyknął do kolesia "spierd....my" i zwinął się pędem. Nie zadzwonił po karetkę nic. Drugi tylko dlatego się nie zwinął bo nie był w stanie ruszyć a już zjechali pierwsi świadkowie. Potem to już same cuda. Mąż kobiety mimo że w szoku i dzieciak na głowie przesłuchiwali go tego samego dnia. Tymczasem typ który spowodował wypadek po przyjeździe policji cały czas ustalał sobie przez telefon wersję, potem go zwolnili i dali mu całe dni na ustalenie sobie wersji i dopiero go przesłuchali jak już sobie opracowali. Badania jednemu i drugiemu kierowcy przeprowadzali po paru godzinach zamiast od razu. Potem jeszcze pełnomocnik typa na quadzie mimo że nie ma żadnych zarzutów i występuje jako świadek dostaje dostęp do akt żeby sobie zobaczyć co na niego mają i jakich świadków których potem trzeba będzie urobić. świadkowie przesłuchiwani dopiero na wniosek poszkodowanych ale w obecności pełnomocnika typa od quada chociaż nadal jest tylko świadkiem bez żadnych zarzutów itd. itp. Jeśli wszystko w porządku i cacy to po całe te machloje ???

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  10. do Marcin #421622 | 89.228.*.* 26-10-2011 14:10

   A mnie śmieszą KITY i BAJKI o wolniutko, kulturalnie bujających się między ludźmi quadowcach :) W końcu takich nikt by przecież się nie czepiał. Czyż nie ?? Bo jak jest każdy widzi na co dzień i tu żadna PROPAGANDA nie pomoże, nikt nie musi nic dodawać więc te wasze kity na forum i ta ŻAŁOSNA PROPAGANDA to po prostu śmiech bez granic. Na koniec okraszona jeszcze typowym "a u was biją murzynów". Przykro wam czytać że quadowcy swoim buractwem, agresją i brakiem wyobraźni i głupotą permanentnie uprzykrzając i zagrażając życiu i zdrowiu innych a często skutkującą tragediami stają się obiektem tak negatywnych emocji. No cóż mnie bardziej przykro jest tych którzy stają się realnymi OFIARAMI głupoty pędzącej na QUADACH. Tak jak ta KOBIETA matka kilkumiesięcznego dziecka, której jedyną zbrodnią było to że poszła na spacer z dzieckiem w wózku drogą którą całe armie OSZOŁOMÓW NA QUADACH zarezerwowały wyłącznie dla siebie i swoich rajdów i w ich mniemaniu tylko oni mieli prawo się nią poruszać. No cóż być może dla ciebie typ najpierw zasypujący kamieniami i piachem ludzi idących z wózkiem a potem zawracający i rozjeżdżający nawet nie zwalniając przy pełnej prędkości kobietę która ośmieliła się zareagować na jego burackie zachowanie mimo że widział ludzi z daleka i miał pełno miejsca na hamowanie to być może w twoim mniemaniu jakiś niebywały okaz "inteligencji" i "geniuszu" któremu się przydarzył wypadek-przypadek no ale to chyba tylko świadczy co ty rozumiesz pod pojęciem "inteligencji" nic więcej. PS. Taka dobra rada raczej "geniuszu" na twoim miejscu nie podpuszczałbym tych z cegłami, że nic ci wielkiego zrobić nie mogą , bo chyba masz za krótki rozumek jak nie jesteś w stanie sobie wyobrazić co taka przysłowiowa CEGŁA mogłaby z tobą zrobić nawet przy wszelkich twoich zabezpieczeniach i małej prędkości :)

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. do ad #421585 | 89.228.*.* 26-10-2011 13:38

    Ty chyba właśnie szukasz tu jakichś głupich którzy by się nabrali wyłącznie na kity produkowane przez quadowców . Bezspornym faktem ponieważ potwierdzonym przez wszystkich świadków nawet kolesia quadowca jest to że po tym jak do nich ponownie zawrócili DOSKONALE widzieli Z DALEKA to małżeństwo z wózkiem, drugi typ zwolnił, a pierwszy przy pełnym pędzie wjechał na kobietę. NIE BYŁO ŻADNYCH ŚLADÓW HAMOWANIA !!!! Nawet sam drugi typ na quadzie w wywiadach prasowych nie był w stanie wyjaśnić czemu jego koleś nawet nie zwolnił skoro miał OGROMNE POLE DO MANEWRU i nie miał by najmniejszych problemów z zatrzymaniem. Twierdził sam że albo chciał kobietę nastraszyć za to że ośmieliła się zareagować kiedy wcześniej mijając zasypali piachem i kamieniami całą rodzinę z dzieckiem w wózki, albo spanikował. Więc tu żadne ŻAŁOSNE TŁUMACZENIA nie pomogą.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Marcin #421584 | 80.87.*.* 26-10-2011 13:37

    Witam, czytam wpisy i włosy stają mi dęba! To, że zdarzył się ten tragiczny wypadek, nie musi oznaczać, że jego powodem była inteligencja prowadzącego quada. A w takim tonie wszyscy mniej więcej się wypowiadają, używając niewybrednych epitetów. Quadem jeżdżę od kilku lat. Czy jestem debilem? Nie wiem, udało mi się skończyć studia, zresztą mojej żonie też. Czy jetem obrzydliwie bogaty? Skąd, taki średniak. Kierownik w średniej prywatnej firmie. Biorąc pod uwagę mój wiek, 36 lat i dwoje dzieci, 9 msc i 4 lata, nie można też o mnie powiedzieć "tępy wykolejeniec nie szanujący ludzi" Quadem jeżdżę w weekend, w grupie ze znajomymi, 4- maszyn. Staramy się jeździć zawsze daleko od skupiskach ludzkich. Najczęściej po miejscowym wojskowym poligonie, lub na zamkniętych imprezach off-road. Ja, moi znajomi quadowcy, inny spotkani czasami na bezdrożach użytkownicy quadów zawsze, ale to zawsze przestrzegamy jednej zasady. Widzisz człowieka, zwierzę, zabudowania ludzkie - zwalniasz. Zwalniasz do prędkości żółwiej. Wtedy naprawdę nie da się komuś zrobić krzywdy, nawet jak będzie leciał nam na przeciw z cegłą. Na szczęście mamy kaski. Niestety mam świadomość, że nie wszyscy tak robią. Podobnie zresztą jak kierowcy motocykli, aut osobowych czy tirów. Być może jeden z najbardziej tu bluzgających internautów w terenie zabudowanym jeździ z prędkościami większymi jak 50km/h. Mam nadzieję, że ten wypadek zostanie tak jak należy wyjaśniony i nie dojdzie do żadnych matactw. Przykro mi czytać, że powinno się mnie zatłuc, rzucić kamieniem, albo przeciągnąć linkę, żeby ścięło mi głowę....

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. do Kierowcy #421514 | 89.228.*.* 26-10-2011 12:47

     W "środowisku wrze" no rzeczywiście widać to na forach gdzie żarliwie w swoim burackim stylu quadowcy niepocieszeni zarzutami postawionymi ich kolesiom bronią swoich kolesi na quadach i statusu jedynych uprawnionych do korzystania z dróg. Piszesz żeby nie wrzucać wszystkich do jednego wora bo wszędzie są jakieś czarne owce problem w tym że u was te czarne owce to dominująca WIĘKSZOŚĆ, ci pozostali spokojni, odpowiedzialni to są jak YETI ciągle o nich na forach bajki piszą tylko NIKT ICH NA OCZY NIE WIDZIAŁ.

     Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. do Kierowcy #421510 | 89.228.*.* 26-10-2011 12:44

     Jak widzę nie ustajesz od samego rana w propagandzie za tymi swoimi współwyznawcami quadów i BAJASZ BEZ LITOŚCI DALEJ. Dosłownie ŚMIECHU WARTE. Problem w tym, że całe ta twoja agitacja rozpływa się jak bańka mydlana w zderzeniu z rzeczywistością i deklami na quadach. A tymi banialukami że usuwasz kogoś tam ze swoich szeregów to już UBAWIŁEŚ MNIE PO KOLANA bo musielibyście chyba się usunąć wszyscy. Bredzisz, że nie agitujesz w sprawie tego typa to polecam żebyś sobie sam przestudiował swoje posty jeszcze raz bo jak widzę nie dość że bredzisz jak połamany to jeszcze masz jakieś wybitne trudności ze zrozumieniem własnych komentarzy.DONOSIĆ sobie bidulo możesz na co tam sobie chcesz ? Najlepiej zacznij te donosiki na agresję, buractwo i głupotę od swoich kolesi na quadach. Mnie nikt nie zabroni NIE DZIWIĆ się ludziom którzy w odruchu desperacji chwytają się najbardziej rozpaczliwych metod aby powstrzymać ciebie i tobie podobnych w końcu jak widać na załączonym przykładzie jesteście ZAGROŻENIEM DLA ŻYCIA nas wszystkich. Stąd nie dziwi mnie, że traktują was KAMIENIAMI , CEGŁAMI czy czym tam popadnie, nie dziwi mnie że chcą tam jak piszesz rozwieszać jakieś linki czy do was strzelać, nie dziwi mnie że was tłuką po gębach skoro wszelkie inne metody przemówienia to pustych łepków nie przynoszą skutku. W tym kontekście też gdyby kobieta nie próbowała zareagować i próbować wytłumaczyć typom niestosowność ich burackiego zachowania tylko od razu użyła tych "twardych"metod skutek nie byłby dla niej tak tragiczny. Błędnie założyła, że ma do czynienia z jednostkami którym cokolwiek ktokolwiek jest w stanie słownie wytłumaczyć lub zwrócić uwagę. Wszak o prawach można polemizować bez końca skoro ty i tobie podobni mają twoim zdaniem prawo obsypywać ludzi kamieniami i piachem, uprzykrzać życie hałasem i stwarzać zagrożenie wyczynianymi głupotami bo "mają uprawnienia" to w mojej ocenie dokładnie takie samo prawo mają ludzie żeby sobie rzucać kamieniami w lesie czy na polnej drodze , a to że przypadkiem trafi w jakiegoś quadowca to dokładnie taki sam wypadek-przypadek jak ten tutaj komentowany. I tyle .

     Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    3. *** #421098 | 178.183.*.* 25-10-2011 22:15

     Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych, niestety ale quady mają najgorsze "buraki", uważają, że jak mają chatę to można wszystko. Obok quadem szalał sześcioletni gnojek a mamusia i dziadkowie puchli z dumy, że dziecko takie pojętne. Tacy "inteligenci" kupują quady! I wydaje im się, że są więcej warci. Tfu! Tych rozsądnych quadowców jest naprawdę niewielu

     Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     1. do Kierowca #420588 | 89.228.*.* 25-10-2011 15:05

      To raczej ty skończ tu z tą żałosną agitacją za tymi swoimi quadami jak nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia. Bo jaki każdy DEKIEL NA QUADZIE jest to widać, słychać i czuć. I ci tu z zarzutami do dokładne odzwierciedlenie tego bezmózgiego buractwa na tych quadach które nie liczy się z nikim i niczym i tu żadne bajeczki na forum takich ŻAŁOSNYCH AGITATORÓW jak ty nie pomogą. Więc jak nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia to bajeczki o spokojnych i zatrzymujących się quadowcach możesz poopowiadać swoim kilkuletnim dzieciom to będzie akurat w sam raz poziom intelektualny na miarę takich dyrdymał. Nikt chyba nie spotkał na tych quadach takiego który by swoim BURACTWEM nie chciał epatować na lewo i prawo i którzy właśnie w obliczu ludzi na około jeszcze intensyfikuje swoje głupoty żeby się popisać szaleją zmuszając wszystkich do ucieczki z drogi bo jak tu nawet w komentarzach BREDNIE wypisują DROGA JEST DLA NICH w ich mniemaniu.Na twoje bajeczki o "świętym oburzeniu" środkowiska na takie zachowania można co najwyżej PARSKNĄĆ ŚMIECHEM. Czym wy niby różnicie się od tych dekli z zarzutami ??? Tym że jeszcze do tej pory nikogo cudem nie zabiliście albo nikt o tym jeszcze nie wie ? Słowem mocno sobie na co dzień buractwo na tych quadach pracuje na marną opinię. Nie dziwi mnie więc, że ludzie widocznie uznali, że tylko KAMULEC albo jakaś CEGŁÓWA prosto w łepek to jedyna metoda aby dotrzeć do ich pustych makówek. W tym kontekście gdyby takim TWARDYMI "argumentami" prosto w łepek tego typa posłużył by się mąż kobiety być może nie byłoby tragedii co najwyżej quadowca a to już żadna strata. Takie twarde "argumenty" powstrzymywały nie takich "nie ułomków" jak ty więc marne szanse żebyś sobie poradził "bohaterze". Ja tam w każdym razie jestem pod wielki wrażeniem OPANOWANIA męża tej kobiety. Ja w takiej sytuacji pewnie zajeb.... bym dekla na quadzie na miejscu od razu na amen,a siedziałbym jak za człowieka i żaden "nie ułomek" nic by w tym względzie nie poradził.

      Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

      1. do !! żałosnego agitatora broniącego quadowc #420545 | 89.228.*.* 25-10-2011 14:15

       Nie dość że PRYMITYWNĄ agitację uskuteczniasz za tymi swoimi kolesiami na quadach to jeszcze głupoty bredzisz. Tych twoich kolesi na quadach których głupota skutkowała taką tragedią w żaden sposób nie wybielisz. Jak podają świadkowie najpierw zasypali piachem rodzinę z dzieckiem w wózku gdy obok nich przejeżdżali ... nawet nie zwolnili , potem jeszcze zawrócili i jeden potrącił kobietę a jak szybko zasuwał można sobie wyobrazić po tym jak daleko ją odrzucił i sam w rowie wylądował. Potem się zwinąć próbował ale go ojciec zatrzymał a jak zobaczył pewnie świadków to dał sobie na spokój licząc pewnie, że się wywinie z takimi plecami. Drugi z tego co podawały media UCIEKŁ od razu nie udzielając pomocy i już za samo to powinien mieć zarzut. Reszta to już cuda w wykonaniu organów zajmujących się tą sprawą raczej nie bez powodu zaczęli ich kontrolować. Jak typa przebadali dopiero po paru godzinach zamiast od razu, udostępniono mu akta chociaż jest tylko świadkiem i nie ma żadnych zarzutów więc z jakiej racji dostał dostęp do akt. Lokalnymi układzikami śmierdzi tu na kilometr. Więc nie siej tu kitów za tymi swoimi kolesiami bo dodatkowych obrońców raczej im nie potrzeba jak widać mają ich dosyć dużo. Obawiam się że z takimi cwaniaczkami z plecami chyba rodzina zabitej kobiety nie ma najmniejszych szans na sprawiedliwość przed sądem.

       Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

      2. ??? #420534 | 89.228.*.* 25-10-2011 14:01

       Typ celowo zasuwając bez opamiętania obsypuje piachem ludzi z kilkumiesięcznym dzieckiem potem zawraca i zabija kobietę i przez całe miesiące chodzi sobie spokojnie bez żadnych zarzutów, mało nawet mu penie uprawnień nie zabrali i mógł sobie swobodnie dalej pajacować na tym swoim quadzie zagrażając innym swoją głupotą. Oto POlska PObłażliwa aż do "bulu" i zakiszona w lokalnych sitwach.

       Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

      3. ? #420519 | 89.228.*.* 25-10-2011 13:51

       Jak to jest, że jak widzę QUADA to na 100% mogę się spodziewać że na nim jakiś DEBIL zasiada ?

       Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

       1. Kierowca #420503 | 83.14.*.* 25-10-2011 13:37

        Dodam jeszcze tyle iz w środowisku Quadowców aż wrze na ten temat i zaufajcie jesteśmy przeciwnikami tz.pseudo Quadowców osoby które nie przestrzegają pewnych reguł usuwamy ze swoich szeregów

        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

       2. Kierowca do Kosy #420496 | 83.14.*.* 25-10-2011 13:29

        Zastanawia mnie tylko jedno czemu ludzie widząc np. mnie jadącego quadem gdzie zwalniam nawet często się zatrzymuje żeby kogoś przepuścić na drodze idącego np. z psem reagują jak zwierzęta nic nikomu nie zrobiłem a miałem już parę przypadków i grożono mi . Nie jestem ułomkiem i dam se rade w takiej sytuacji ale czy wtedy to ja będę winny jak mnie ktoś za atakuje a ja się będę bronił. Moi koledzy też mieli takie sytuacje np. kolega siedział na quadzie gdzie był silnik zgaszony podleciał jakiś koleś i zaczął go okładać czy to jest normalne ludzie sobie sami problemów szukają . następnym razem wezwę policje i to rozdmucham ciekaw jestem jak wtedy media do tego podejdą .

        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

        1. ya #420492 | 83.20.*.* 25-10-2011 13:27

         Gdyby nie TVP i to że ofiary pochodziły z Warszawy to pewnie ta sprawę by zatuszowano Jestem w 100% pewny że gdyby zabito miejscową osobę to nikt by nie wywalczył tego żeby go postawić przed sądem

         Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. K0sa do Kierowcy #420469 | 80.55.*.* 25-10-2011 12:57

         To że Pan zwalnia to znie znaczy że inni tak robią. Ja zastanawiam się co piszę i wiem co pisze tak było powiedziane w reportazu. Facet nie przejeżdżał obok kobiety raz tylko zawrócił się i w nią rąbnął. Jak było na 100 % nie wiem bo mnie tam nie było. To nie był kierowca jadący z rozmysłem i szanujący innych prawa do przemieszczania się po drodze. Ja też bywam na spacerze w lesie i zawsze schodzę na bok do lasu jak jadą quadowcy poprostu boje się .

         Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        3. kapo #420464 | 91.221.*.* 25-10-2011 12:49

         tak się składa, że ojciec Kobiety ma duże pieniądze i nie odpouści. Dużo większe i dużo większe możliwości niż pan piotr s. Celow pisze z małej litery, bo nie wart jest, by pisac o nim inaczej. Ja też znam jego nawisko. Po angielsku jego nazwisko zaczyna się na P!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

         Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        4. ADAM #420452 | 91.221.*.* 25-10-2011 12:38

         TEN PIERWSZY TO PIOTR S. JESLI MOGĘ PODAC NAZWISKO TO PODAM, CZY WIE KTOS CZY MOZNA TO ZROBIĆ?

         Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

         1. ela #420448 | 89.228.*.* 25-10-2011 12:33

          Niektorzy tutaj z Was zaluja sprawce,ze niewinny,ze potzrebuje wsparcia.Ale czy ktoras z tych osob zastanowila sie nad tym i pozalowala tego dzieciaczka ktore zostalo osierocone.Dopiero co sie urodzilo,a juz bez matki do konca zycia!!!!

          Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

         2. do-Olek; #420444 | 95.160.*.* 25-10-2011 12:29

          Mysle ze miales na mysli prokuratora z Gizycka.

          Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

         3. Do ;Prokuratury okregowej; #420441 | 95.160.*.* 25-10-2011 12:27

          Zlikwidowac Prokurature w Gizycku i postawic zarzyty Prokuratorowi Rejonowem i dla sledczych z Policji z Gizycka zarzuty niedopelnienia obowiazkow i zacieranie umyslne sprawy.Poprostu rozbic powiazania mafijne w malych miejscowasciach bo takie tam istnieja i to nikt nie ma watpliwasci---zwykla mafijna klika ktora rzadzi miastem.

          Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

         4. OLEK #420435 | 192.168.*.* 25-10-2011 12:21

          Prokurator z Ełku wydaje się niedopełnił swoich obowiązków, skoro sprawca tak długo był na wolności. Wyrazy szczerego współczucia dla męża i całej rodziny.

          Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

         5. wege #420408 | 46.186.*.* 25-10-2011 11:50

          straszna tragedia...współczuję mężowi tej kobiety...obu nie wpadł w depresję..a ten sukinsyn jeden z drugim do puchy!!!

          Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

         6. MIZO #420403 | 79.162.*.* 25-10-2011 11:46

          Znam kierowcę quada to porządny, pracowity i uczciwy człowiek, prosze nie osądzajcie go, życie z piętnem pozbawienia życia tej kobiety jest dla niego wielką tragedią, nigdy nie uwierzę że zrobił to celowo- modlę się za niego bo wiem, że potrzebuje modlitwy i wsparcia.

          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

          1. Kierowca #420401 | 83.14.*.* 25-10-2011 11:45

           Ludzie zastanówcie się co wy piszecie . Fakt stała się tragedia i tego nikt nie cofnie ale tak wygląda nasze prawo najpierw trzeba zdobyć materiały aby postawić zarzuty jak by ten jegomość był pijany nie było by dyskusji od razu by siedział . Nie piszcie bzdur że mąż odskoczył bo on stał na skraju tej nieszczęsnej drogi nie piszcie bzdur że ów kierowca jechał wprost na ta kobietę . Sam mam Quada i wiem jak jest przejeżdżam przez jakąś wioskę zwalniam do 10 na godzinę aby nikogo nie drażnić i ludzie jak święte krowy wybiegają pod koła bo im warczę pod oknami a przepraszam Quada mam ubezpieczonego dopuszczonego do ruchu więc chyba mogę jeździć po drogach więc czy była by moja wina jak bym kogoś potrącił jak mi z motyczka pod koła wbiega zastanówcie sie nad tym co piszecie . Mógł to być tez samochód ciekawe czy była by taka nagonka ciekawe czy w ogóle by była jakaś sprawa .

           Ocena komentarza: poniżej poziomu (-7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

           1. gość #420380 | 83.9.*.* 25-10-2011 11:03

            Wcześniej ktoś pisał, że to siostrzeniec notariusza czy notariuszki.

            Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

           2. Ciekawy #420373 | 83.14.*.* 25-10-2011 10:50

            A może ktoś wie kim lub co za plecy ma ten kierowca? Jaki układ go broni? Czyj to jest syn, kochanek , szwagier lub inny nietykalny? Bo jakaś siłą musi go chronić !!!!

            Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

           3. Kosa #420364 | 80.55.*.* 25-10-2011 10:39

            Z reportażu dowiedziałam się że to nie był do końca wypadek. Wg tego co mówił mąż zabitej kierowca quada zawrócił się ( juz raz przejechał obok kobiety) i pędził na nią z dużą prędkością. Jakby zrobił to celowo. Kobiete odrzuciło na kilkadziesiąt metrów. Dla mnie to jak zabójstwo z premedytacją. To nie jest to samo co nieszczęsliwy wypadek na drodze. Dla mnie to zabójca.

            Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

            1. sprawiedliwość #420362 | 81.190.*.* 25-10-2011 10:38

             teraz właśnie widać jak jesteście super sterowanymi robocikami, media sterują tą sprawą jak chcą, zobaczycie że sąd nic im nie zrobi, droga jest dla pojazdów a pobocza i chodniki są dla pieszych - proste .

             Ocena komentarza: poniżej poziomu (-9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

            2. weteran303 #420359 | 77.252.*.* 25-10-2011 10:33

             Jak ktoś z państwa zna tych "bydlaków", to niech poda na forum ich imiona i nazwiska, gdzie mieszkają i czym się zajmują, że ich tak dotąd tak lekko traktowano. Ponadto 8 lat za celowe zabicie matki, która krzykiem zaprotestowała, że przejeżdżali tak blisko wózka z dzieckiem, że spod kół quada nasypali do niego piasku, to kpina z polskiego prawa.

             Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

             1. i co smieszny biznesmenku #420352 | 193.46.*.* 25-10-2011 10:28

              dorobiłes sie wiesniaku bez poloty i myslałes ze Ci z gizycku zatuszuja wszystko i zapłacisz im w kartoflach???? dobrze zgnoic was wszystkich na maxa

              Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             2. ptys #420340 | 88.156.*.* 25-10-2011 10:10

              nie litowac sie nad bydlakiem tylko do pierdla

              Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             3. olsztynianin #420339 | 83.13.*.* 25-10-2011 10:09

              bylo o tym w sprawie dla reportera, jak tv sie zabrala za sprawe to postawili zarzuty!!!

              Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             4. olsztynianka #420336 | 88.156.*.* 25-10-2011 10:07

              gdzie tylko widac jezdzacych na quadach to nie jezdza przepisowo tylko jak deb...le aby sie popisac.powinni wsadzic goscia na 25lat wiezienia niech odczuje co zrobil a nie chodzilna wolnosci,moze sumienie go ruszy.czy zastanawial sie co dziecko czuje takie malenstwo odczuwa brak matki o ile jeszcze karmione bylo piersia.co ten maz musi teraz czuc.sama jestem matka. wspolczucia dla calej rodziny.sprawiedliwosc musi byc.

              Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             5. BYDLUNY #420335 | 46.204.*.* 25-10-2011 10:07

              Piszcie jak najwięcej , niech dobiorą się do dupy policji i prokuratorowi za tuszowanie sprawy , nagłaśniać ile się da!!!! bo będą mordować w imie prawa a potem przy grilu załatwią po swojemu ..

              Ocena komentarza: warty uwagi (10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             6. malutka #420332 | 77.114.*.* 25-10-2011 10:05

              O jeju jak mi strasznie przykro. Współczuję dla męża tej kobiety został sam z małym dzieckiem. Maluch nawet nie bedzie pamiętał swojej mamy.Dzis jesteśmy szcześliwi wybieramy sie na spacerek i nasze życie wywraca sie do góry nogami :;(

              Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             7. gg #420307 | 83.9.*.* 25-10-2011 09:27

              Bo to są układy. Zabił kobietę i łaził do tej pory bez postawionych zarzutów, kto to słyszał takie rzeczy , ale w naszym kraju to jest możliwe. Jednych się zamyka zaraz po spowodowanym wypadku, innych po wypadku się puszcza do domu , ale zaraz na drugi dzień jest zarzut i do pierdla, a taki goguś z quada chodził do dziś. BRAWO TELEWIZJA, BRAWO PANIE OLSZAŃSKI z programu" ekspres reporterów"

              Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

             8. LEGION #420301 | 46.204.*.* 25-10-2011 09:22

              To co przestali być nietykalni??? a dlaczego tylko oni? a gdzie osoby utrudniające śledztwo , gdzie cwaniaki stojący ponad prawo???JA SIĘ PYTAM !!!! ILE JESZCZE WSZAWA KOMUNA BĘDZIE W TYM KRAJU???? Jak ten szwagier powiedział po wypadku? (spierdalamy) powinni go łajze bez sądu wsadzić na 25 lat...

              Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

              1. aaa #420295 | 83.13.*.* 25-10-2011 09:14

               w cywilizowanym kraju juz od wypadku gosciu mialby zarzuty i odsiadywalby wyrok w zakladzie. zabil kobiete wiec musi poniesc konsekwencje swojego czynu

               Ocena komentarza: warty uwagi (9) ! - + odpowiedz na ten komentarz

              2. bioder #420287 | 89.228.*.* 25-10-2011 08:58

               Jak się zrobił szum medialny to świętej krowie można jednak postawić zarzuty

               Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz