Inauguracja sezonu Ringo 2017

2017-05-15 11:47:23(ost. akt: 2017-05-15 11:55:58)
Dziewięcioosobowa reprezentacja K.S Olimpia Miłki dziesięciokrotnie stała na podium w Goszczynie.
Inaugurację sezonu ringo 2017 nasi zawodnicy mają za sobą. W Goszczynie (woj. mazowieckie) odbył się Ogólnopolski Turniej Ringo.

Pierwszy turniej w tym roku przyciągnął tłumy zawodników z najsilniejszych ośrodków ringo w Polsce. Zawodnicy z Olimpii wystąpili w 9-osobowym składzie i wypadli bardzo dobrze. Anna Szporko zwyciężyła w kategorii żaczka z kolei brat Ani - Bartek zwyciężył w kategorii kadet, dokładając do osiągnięć brąz zdobyty wraz z Dawidem Grzelakiem w dwójkach chłopców do lat 16.

W kategorii młodziczka Olimpię reprezentowały 4 zawodniczki: Martyna Rydzewska zdobyła drugie, Marta Lejman trzecie, Gabrysia Dziemianowicz czwarte a Ola Jenczyk siódme miejsce. Nasze młodziczki zagrały jeszcze w dwójkach dziewcząt do 13 lat, Martyna z Martą zdobyły pierwsze a Gabrysia z Olą drugie miejsce.

W kadetkach wystąpiły Zuza Kamińska i Gabrysia Romejko. Zuza zajęła trzecie a Gabrysia czwarte miejsce, a razem zdobyły drugie miejsce w kategorii dwójki dziewcząt do lat 16.

Za tydzień wyjazd do Jedlicza (woj. podkarpackie),w identycznym składzie.

Źródło: Artykuł internauty