Warszawskie Turnieje Ringo - medale dla zawodników z Miłek

2016-09-19 11:38:31(ost. akt: 2016-09-19 11:39:49)

Autor zdjęcia: Marek GIL

W dwóch turniejach ringo w Warszawie 11 medali zdobyli zawodnicy ringo z Miłek.
W przeciągu dwóch tygodni, w Warszawie odbyły się dwa turnieje ringo. 3 września odbył się Międzynarodowy Memoriał Włodzimierza Strzyżewskiego (twórcy ringo), a 17 września Warszawska Syrenka.

W obydwu turniejach wystartowały 9-osobowe reprezentacje Olimpii Gmina Miłki. W pierwszym na podium stawali: Ania SZPORKO druga w żaczkach, Martyna RYDZEWSKA druga w młodziczkach, Bartek SZPORKO był dwukrotnie trzeci, w kadetach i dwójkach chłopców ostatnim z medalistów był trener Marek GIL, zdobył srebro w seniorach.

W minioną sobotę zawodnicy z Miłek poprawili swój medalowy dorobek. Medaliści to: Ania SZPORKO zwyciężyła w żaczkach, Martyna RYDZEWSKA zdobyła srebro w młodziczkach, Bartek SZPORKO był trzeci, w dwójkach chłopców ,Marek GIL zdobył złoto w seniorach a trójka mieszana do lat 13 zdobyła pierwszy historyczny złoty medal.

W tym sezonie pozostały jeszcze starty w Goszczynie, Krakowie oraz na Białorusi i w Czechach.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ringo