Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

IV Bieg Rodzinny w Rydzewie

2016-06-07 19:19:58 (ost. akt: 2016-06-07 19:27:22)
Uczestnicy Biegu Rodzinnego w Rydzewie

Uczestnicy Biegu Rodzinnego w Rydzewie

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

W ramach cyklu imprez obchodów Dni Rodziny organizowanych w Gminie Miłki 4 czerwca 2016 odbył się IV Bieg Rodzinny w Rydzewie, organizowany przez Sołectwo Rydzewo.

Nad zabezpieczeniem trasy 2,5 km czuwała Ochotnicza Straż Pożarna z Rydzewa. W wydarzeniu wzięło udział 70 osób, nie tylko rodzin z Rydzewa i okolic. Do imprezy biegowej przystąpiły również rodziny i zawodnicy z: Giżycka, Wydmin, Wilkas, Warszawy, Białegostoku, Mińska Mazowieckiego. W biegach wzięli udział zarówno najmłodsi jak i dorośli. Stałą atrakcją jest marsz Nordic Walking
Dzieci przebiegły dystans 100 m.

Najmłodszym biegaczem na dystansie 2,5 km był Konrad Trzeciak z Rudy. Najliczniejszą rodziną 10-osobową biorącą udział w biegach była rodzina Pani Luby Celep z córkami, zięciem i wnukami. Zwycięscy otrzymali puchar ufundowany przez sołtysa wsi Janinę Radomską. Jako pierwszy przybiegł Paweł Malesa z Wydmin, który otrzymał 30 jajek ufundowanych przez Pana Mirosława Radomskiego.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali medale. Zwieńczeniem imprezy było wspólne ognisko z zabawami. Celem imprezy było wspólne, aktywne spędzenie czasu z rodziną oraz integracja środowiska lokalnego.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, do zobaczenia za rok ☺.

Sołectwo Rydzewo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages