Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Popierajcie swojego sołtysa: Konopki Nowe

2016-02-04 20:43:55 (ost. akt: 2016-02-04 21:00:47)

Autor zdjęcia: Mat. prasowe

Nasz plebiscyt na Super Sołtysa 2016, jak napisała jedna z czytelniczek, to okazja by docenić sołtysów za trud jaki wkładają by mieszkańcom wsi żyło się lepiej. Pierwsze zgłoszenie na Super Sołtys 2016 jakie otrzymaliśmy z gminy Miłki to kandydatura Piotra Turskiego, sołtysa Konopek Nowych.

- Chciałabym zgłosić kandydaturę 21-letniego Piotra Turskiego, sołtysa Konopek Nowych (gmina Miłki) do tytułu Super Sołtysa 2016 - pisze nasza czytelniczka. - Pan Piotr jest najmłodszym sołtysem w gminie Miłki. Angazując się w życie wsi uzyskał zaufanie mieszkańców. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie. Nie zapomina o osobach starszych i młodszych. Znalazł sponsorów i zorganizował paczki świąteczne dla dzieci. Współpracuje z istniejącym w Konopkach Nowych Stowarzyszeniem Młodych Rodziców ,,Pod Chmurką" oraz radnym z Konopek. Nasz sołtys pracuje w Przedsiębiorstwie Społecznym Spółdzielni Socjalnej ,,Lepiej", angażując się społecznie, nie tylko w naszej miejscowości.

Mieszkańcy wybierając go na pewno się na nim nie zawiedli - przekonuje.

Nasz Plebiscyt na Super Sołtysa 2016 roku Powiatu Giżyckiego dopiero się rzokręca. Głosowanie sms rozpoczniemy 9 lutego. Zakończymy je 3 marca, kilka dni przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Teraz prosimy o zgłaszanie kandydatów:

Zgłoś swojego sołtysa: czekamy na Wasze zgłoszenia. Termin zgłaszania kandydatur upływa 22.02.2016 roku o godzinie 16. Przysyłacie kandydatury swoich sołtysów, najlepiej z dłuższym lub krótszym uzasadnieniem na adres: gizycko@gazetaolsztynska.pl

Lista kandydatów: kliknij tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 



Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages