Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Pirackie ferie w Miłkach

2015-02-05 14:14:54 (ost. akt: 2015-02-05 14:19:17)
Bal Piratów to była przygoda!

Bal Piratów to była przygoda!

Autor zdjęcia: Arch. OK w Miłkach

Ahoj, przygodo! To nie żarty, rozbrykany duet piratów zawitał zimową porą do dzieci w gminie Miłki.

Pierwszy tydzień ferii to zajęcia w Ośrodku Kultury w Miłkach, drugi to Pirackie Bale Karnawałowe w świetlicach. Każdy dzień przynosił nowe doświadczenia i emocje.

Poniedziałek pod hasłem „Jestem małym animatorem – integracyjny poniedziałek” to próba zapoznania się zespołu, animacje i zabawy zacieśniające więzi między dziećmi. Wspólne utkanie pajęczyny przyjaźni, zabawa w rekina i wiele innych pomysłowych zabaw zachęciło podopiecznych do aktywności na resztę dni.

„Artystyczny wtorek” to dzień konkursu „Rodzina bez przemocy – szczęśliwą rodziną”, której pomysłodawcą był Zespół interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Miłkach. Dzieci w artystyczny sposób przedstawiły własny obraz rodziny bez przemocy. Każdy otrzymał nagrodę za udział, a 6 najlepszych prac zdobyło nagrody główne.
„Podwodna środa” to czas szaleństwa w Parku Wodnym Wilkasy.

Kolejny dzień to „Teatralny czwartek z Puchatkiem” – na deskach sceny zaprezentował się Teatr Art. Re z Krakowa w zabawnej bajce o Kubusiu Puchatku i przyjaciołach.

Na zakończenie zimowiska czyli w „Piracki Piątek” odbył się wielki bal, który poprowadziły animatorki Edyta Aleksiejczuk oraz Barbara Szydłowska z Ośrodka Kultury w Miłkach, wcielając się w szalonych piratów.

Wcześniej dzieci pracowały nad powstaniem pirackich czapek, przyozdobieniem sali, aby wreszcie ruszyć w tany. Cóż to była za przygoda – wszyscy przenieśli się na pokład pirackiego okrętu Czarna Perła, pasowani na pirata dzielnie stawiali czoła różnym animacjom i bardzo trudnym tanecznym zadaniom. Niespodzianką wieczoru była wizyta Mikołaja, który hojnie obdarował małych piratów podarkami.

Obecnie Piratki z OK są w trakcie rejsu po świetlicach w gminie Miłki i już niebawem ukaże się relacja z Pirackich przygód!
Ahoj!

OK w MiłkachPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając na gizycko.wm.pl w ramkę "  ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages