Popularne artykuły

Tajemnicza śmierć 49-letniego mężczyzny

2012-07-01 11:48:22 (ost. akt: 2012-07-05 09:11:57)

W sobotę (30 czerwca) giżyccy policjanci podjęli reanimację 49-letniego mężczyzny, który siedział w zaparkowanym samochodzie na polnej drodze. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Tajemnicza śmierć 49-letniego mężczyzny

Autor: sxc.hu

W sobotę, ok. godziny 14. policjanci otrzymali zgłoszenie, że na drodze polnej pomiędzy miejscowościami Jagodne Małe – Borki, gmina Miłki stoi zaparkowany samochód, w którym znajduje się mężczyzna i nie można nawiązać z nim kontaktu.

Po przyjechaniu na miejsce, policjanci natychmiast podjęli reanimację, ponieważ mężczyzna nie dawał oznak życia. Poinformowano także pogotowie ratunkowe. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon mężczyzny. Zmarłym okazał się 49-letni mieszkaniec gminy Orzysz.

Policjanci przeprowadzili oględziny i przesłuchali świadków, a także zatrzymali do wyjaśnienia 2 osoby, które mogły przebywać w towarzystwie mężczyzny przed jego śmiercią.

W poniedziałek (2 lipca) odbędzie się sekcja zwłok mężczyzny, która pozwoli ustalić okoliczności śmierci.


Osoby, które w godzinach porannych przemieszczały się trasą Jagodne Małe- Borki, przebywały w okolicy, widziały tam srebrnego mercedesa klasy E bądź były świadkami wydarzeń, które mogą mieć związek z tą sprawą proszone są o kontakt z Arturem Biegajem, Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku pod nr tel. 87 429 92 30 lub 606 890 829.

Komentarze 17 pokaż wszystkie komentarze w serwisie